Copyright 2024 - Dom Kultury w Lubiążu

Poznaj Ludzi Gitary - 10.02.2018

spotkania gitarowe 201810 lutego w Domu Kultury odbyło się 6 spotkanie ludzi kochających muzykę, czyli 6-TH Meet Guitar's People. Spotkanie to zachęta do wspólnego muzykowania i zaprezentowania talentu. Na imprezę jak co roku mógł przyjść każdy kto potrafi grać na gitarze, klawiszach perkusji itp., ale również może zaśpiewać. Tak było podczas tegorocznego spotkania gdzie piękny wokal uczestniczek dopełnił brzmienie gitar z innymi instrumentami.

We wspólnym muzykowaniu wzięło udział 26 uczestników. Razem zagrano i zaśpiewano 14 utworów, standardów rockowych i nie tylko. Fantastycznie było posiedzieć w tak energetycznej atmosferze, posłuchać brzmień wielu różnorodnych gitar oraz poczuć klimat i wspólnotę z ludźmi z pasją.

• foto_lubiaz_1
  • foto_lubiaz_2