Copyright 2022 - Dom Kultury w Lubiążu

Spektakl teatralny "Podróż Samolotem" - zapraszamy

spektakl teatralny 12.06.2019W środę odbyło się kolejne przedstawienie grupy teatralnej z Lubiąża. Młodzi aktorzy z sekcji teatralnej w Domu Kultury zaprezentowali swoje umiejętności. Występ był podsumowaniem zajęć muzyczno- teatralnych odbywających się w naszej placówce.

Grupa Teatralna zabrała wczoraj widzów w podróż samolotem linii lotniczych P.K. Na pokładzie zagadkowego lotu o numerze 5.13 widzowie mogli wzbić się z aktorami w powietrze, spróbować przygotowanych przekąsek, a załoga pokładowa i pasażerowie opowiedzieli swoją historię i  zadbali o bezpieczeństwo oraz wrażenia podczas lotu. Młodzi aktorzy z towarzyszeniem muzyki sprawili, że podróż przebiegła bezkolizyjnie, choć nie zabrakło również niespodzianek...

• foto_lubiaz_1
  • foto_lubiaz_2